ENGLISH STUDIO TEENS CAMBRIDGE

Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa, motywacja i radość z nauki są najważniejsze, aby odnieść sukces, szczególnie w przypadku dzieci i młodzieży. Nasze kursy pomagają rozwinąć umiejętności językowe na danym poziomie w formie gier, zabaw i ćwiczeń komunikacyjnych, także z użyciem nowoczesnych technologii. Od tego roku English Studio zyskało status Cambridge Exam Preparation Centre, co oznacza, że oficjalnie przygotowujemy do takich egzaminów jak STARTERS, MOVERS, FLYERS, PET, KET, FCE, CAE i organizujemy egzaminy. Od nowego roku nasze kursy dla dzieci i młodzieży będą opierać się na programach i materiałach prowadzących do poszczególnych egzaminów. Takie egzaminy zewnętrzne weryfikują faktyczną wiedzę i postępy, motywują i dają poczucie sukcesu.

Oferujemy kursy w grupach 4-6 osobowych. W cenę wliczony jest podręcznik Gold Experience, dostęp do bazy materiałów online, sprawdzanie postępów z aplikacją Quizlet, testy próbne i oficjalne Cambridge.

Szkoła średnia
klasy 1-3
1x90min
30 lekcji
Cena kursu: 1900 zł + podręcznik
Płatność w 9 ratach:
I rata: 380zł (wrzesień)
Kolejne 8 rat: 190zł (Płatne do 15go każdego miesiąca)

ENGLISH STUDIO MATURA

Matura… Jeśli sama myśl o egzaminach sprawia, że czujesz stres to mamy pomysł jak sprawić, żeby nad nim zapanować.W naszej szkole w przyjaznej i bezstresowej atmosferze będziesz doskonalić mówienie w języku angielskim w oparciu o ciekawe i motywujące materiały. Poćwiczysz czytanie ze zrozumieniem i słuchanie pod kątem egzaminacyjnym, powtórzysz funkcje językowe i słownictwo potrzebne do zdania egzaminów śpiewająco.

Oferujemy kursy w grupach 4-6 osobowych. W cenę wliczony jest dostęp do bazy materiałów online, planer maturzysty, darmowe konsultacje, egzamin próbny, sprawdzanie postępów z aplikacją Quizlet.

Kurs maturalny
Klasa maturalna
1x90min
30 lekcji
Cena kursu: 2000 zł
Płatność w 9 ratach:
I rata: 400zł (wrzesień)
Kolejne 8 rat: 200zł (Płatne do 15go każdego miesiąca)

ENGLISH STUDIO FCE

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE. Oferujemy kursy w grupach 4-6 osobowych.

Kurs egzaminacyjny
1x90min
34 lekcji
Cena kursu: 2600 zł + podręcznik
Płatność w 9 ratach:
I rata: 440 zł (wrzesień)
Kolejne 8 rat: 270 zł (Płatne do 15go każdego miesiąca)