ENGLISH STUDIO Let’s talk…

To nasz autorski kurs nastawiony w całości na mówienie i słuchanie oparty na autentycznych materiałach.

Jeśli chcesz w przyjaznej, swobodnej atmosferze, przy kawie, herbacie i dobrym ciachu poćwiczyć mówienie o bieżących wydarzeniach na świecie oraz wymienić się opiniami na inspirujące tematy, ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Czytając ciekawe artykuły, oglądając scenki filmowe i newsy ze świata dyskutujemy kładąc nacisk na codzienny użyteczny język.

Różnorodność tematów poruszanych podczas kursu Let’s talk pozwoli Ci w znacznym stopniu rozwinąć swoje słownictwo, a przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o otaczającym świecie.

Zajęcia przeznaczone są dla osób od poziomu B1 do C2 i prowadzone są w grupach 4-6 osobowych.

Kursy dla dorosłych
Poziomy A1-B2
1x90min
34 lekcji
Cena kursu: 2300 zł + podręcznik
Płatność w 9 ratach:
I rata: 380 zł (wrzesień)
Kolejne 8 rat: 240 zł (Płatne do 15go każdego miesiąca)

ENGLISH STUDIO FCE

Od tego roku English Studio zyskało status Cambridge Exam Preparation Centre, co oznacza, że oficjalnie przygotowujemy do takich egzaminów jak STARTERS, MOVERS, FLYERS, PET, KET, FCE, CAE i organizujemy egzaminy. Od nowego roku nasze kursy będą opierać się na programach i materiałach prowadzących do poszczególnych egzaminów. Takie egzaminy zewnętrzne weryfikują faktyczną wiedzę i postępy, motywują i dają poczucie sukcesu.

Kursy prowadzone są w grupach 4-6 osobowych.

Kurs egzaminacyjny
1x90min
34 lekcji
Cena kursu: 2600 zł + podręcznik
Płatność w 9 ratach:
I rata: 440 zł (wrzesień)
Kolejne 8 rat: 270 zł (Płatne do 15go każdego miesiąca)

ENGLISH STUDIO KURSY INDYWIDUALNE I ZAJĘCIA W PARACH

Jeśli czujesz, że uczenie się w dużej grupie nie jest dla ciebie lub potrzebujesz kursu skrojonego idealnie do twoich potrzeb – zgłoś się do nas na lekcje indywidualne lub zajęcia w parach.

Zajęcia w parach60min/160zł
90min/200zł

Zajęcia indywidualne (również online)
60min/120zł
90min/160zł

english studio - oferta dla biznesu

English Studio oferuje kursy językowe dla firm i instytucji. Prowadzimy kursy grupowe jak i indywidualne zarówno u nas w szkole, w siedzibie Twojej firmy lub online.

Jeśli chcesz przeprowadzić audyt językowy w swojej firmie, aby określić poziom zaawansowania pracowników, zgłoś się do nas, a my przeprowadzimy test poziomujący i przekażemy Ci jego wyniki w formie przejrzystego raportu.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą English Studio dla swojej firmy, napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.