Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
w ofercie są dostępne również kursy business i egzaminacyjne.

ENGLISH STUDIO KIDS – Licencja Teddy Eddie i Savvy ed

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Savvy Ed to kontynuacja metody Teddy Eddie dla dzieci od 7 do 10 lat. Savvy Ed to ambitny kurs, który otwiera ścieżkę egzaminacyjną Cambridge, która przygotowuje do zdawania międzynarodowych certyfikatów, zaczynając od Pre-A1 STARTERS lub A1 MOVERS. Kurs rozwija wszystkie umiejętności językowe: czytanie, słuchanie, pisanie i przede wszystkim mówienie i wykracza poza podstawę programową szkoły publicznej.

ENGLISH STUDIO junior i teens - ścieżka cambridge

Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa, motywacja i radość z nauki są najważniejsze, aby odnieść sukces, szczególnie w przypadku dzieci i młodzieży. Nasze kursy pomagają rozwinąć umiejętności językowe na danym poziomie w formie gier, zabaw i ćwiczeń komunikacyjnych, także z użyciem nowoczesnych technologii. Od tego roku English Studio zyskało status Cambridge Exam Preparation Centre, co oznacza, że oficjalnie przygotowujemy do takich egzaminów jak STARTERS, MOVERS, FLYERS, PET, KET, FCE, CAE i organizujemy egzaminy. Od nowego roku nasze kursy dla dzieci i młodzieży będą opierać się na programach i materiałach prowadzących do poszczególnych egzaminów. Takie egzaminy zewnętrzne weryfikują faktyczną wiedzę i postępy, motywują i dają poczucie sukcesu.
Kursy dla dzieci i młodzieży od 8 roku życia

ENGLISH STUDIO exam i matura

Matura i egzamin… Jeśli sama myśl o egzaminach sprawia, że czujesz stres to mamy pomysł jak sprawić, żeby nad nim zapanować.

W naszej szkole w przyjaznej i bezstresowej atmosferze będziesz doskonalić mówienie w języku angielskim w oparciu o ciekawe i motywujące materiały. Poćwiczysz czytanie ze zrozumieniem i słuchanie pod kątem egzaminacyjnym, powtórzysz funkcje językowe i słownictwo potrzebne do zdania egzaminów śpiewająco.

Przygotowujemy uczniów do wszystkich egzaminów językowych, w tym: egzaminu ósmoklasisty, matury, certyfikatów językowych na wszystkich poziomach (FCE, CAE, etc.)

ENGLISH STUDIO let's talk

Jeśli chcesz podszlifować umiejętność mówienia, słuchania i czytania ze zrozumieniem, rozwinąć znajomość słownictwa, przećwiczyć i utrwalić gramatykę to zapraszamy na kursy dla dorosłych. Nasz kurs da Ci możliwość uczenia się języka angielskiego w przyjaznej, swobodnej atmosferze, między innymi w formie gier, kreatywnych zadań i praktycznych scenek z życia codziennego, co przełoży się na lepsze rozumienie języka angielskiego i skuteczniejsze porozumiewanie się w różnych sytuacjach.

Czytając ciekawe artykuły, oglądając scenki filmowe i newsy ze świata dyskutujemy kładąc nacisk na codzienny użyteczny język.

Różnorodność tematów poruszanych podczas kursu Let’s talk pozwoli Ci w znacznym stopniu rozwinąć swoje słownictwo, a przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o otaczającym świecie.

Zajęcia przeznaczone są dla osób od poziomu A1 do C2. Czas trwania: 1x90min

ENGLISH STUDIO business

Rozpoznawalność markiprzewaga konkurencyjnazarządzanie jakością… ehh, tylko jak to powiedzieć po angielsku??

Zapisz się na nasz kurs English Studio Business, który pomoże Ci czuć się pewniej i swobodniej używając języka angielskiego w sytuacjach biznesowych.

Na zajęciach skupiamy się na różnych aspektach Business English takich jak kontakt mailowy i telefoniczny, konferencje i spotkania, prezentacje, negocjowanie czy relacje z klientami. Stawiamy duży nacisk na rozwijanie słownictwa niezbędnego do swobodnego porozumiewania się w sytuacjach zawodowych. Ćwiczymy także umiejętności związane z tzw. small talk, czyli rozmowy towarzyskie lub na tematy służbowe w kuluarach.

Zajęcia przeznaczone są dla osób na poziomach od A1 do C2.