Jeśli chcesz podszlifować umiejętność mówienia, słuchania i czytania ze zrozumieniem, rozwinąć znajomość słownictwa, przećwiczyć i utrwalić gramatykę to zapraszamy na kursy dla dorosłych. Nasz kurs da Ci możliwość uczenia się języka angielskiego w przyjaznej, swobodnej atmosferze, między innymi w formie gier, kreatywnych zadań i praktycznych scenek z życia codziennego, co przełoży się na lepsze rozumienie języka angielskiego i skuteczniejsze porozumiewanie się w różnych sytuacjach.

Czytając ciekawe artykuły, oglądając scenki filmowe i newsy ze świata dyskutujemy kładąc nacisk na codzienny użyteczny język.

Różnorodność tematów poruszanych podczas kursu Let’s talk pozwoli Ci w znacznym stopniu rozwinąć swoje słownictwo, a przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o otaczającym świecie.

Zajęcia przeznaczone są dla osób od poziomu A1 do C2. Czas trwania: 1x90min

 

english studio - oferta dla biznesu

English Studio oferuje kursy językowe dla firm i instytucji. Prowadzimy kursy grupowe jak i indywidualne zarówno u nas w szkole, w siedzibie Twojej firmy lub online.

Jeśli chcesz przeprowadzić audyt językowy w swojej firmie, aby określić poziom zaawansowania pracowników, zgłoś się do nas, a my przeprowadzimy test poziomujący i przekażemy Ci jego wyniki w formie przejrzystego raportu.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą English Studio dla swojej firmy, napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.