english studio - oferta dla dzieci i młodzieży

ENGLISH STUDIO KIDS – Licencja Teddy Eddie i Savvy ed

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Savvy Ed to kontynuacja metody Teddy Eddie dla dzieci od 7 do 10 lat. Savvy Ed to ambitny kurs, który otwiera ścieżkę egzaminacyjną Cambridge, która przygotowuje do zdawania międzynarodowych certyfikatów, zaczynając od Pre-A1 STARTERS lub A1 MOVERS. Kurs rozwija wszystkie umiejętności językowe: czytanie, słuchanie, pisanie i przede wszystkim mówienie i wykracza poza podstawę programową szkoły publicznej.

 

ENGLISH STUDIO junior i teens – ścieżka cambridge

Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa, motywacja i radość z nauki są najważniejsze, aby odnieść sukces, szczególnie w przypadku dzieci i młodzieży. Nasze kursy pomagają rozwinąć umiejętności językowe na danym poziomie w formie gier, zabaw i ćwiczeń komunikacyjnych, także z użyciem nowoczesnych technologii. Od tego roku English Studio zyskało status Cambridge Exam Preparation Centre, co oznacza, że oficjalnie przygotowujemy do takich egzaminów jak STARTERS, MOVERS, FLYERS, PET, KET, FCE, CAE i organizujemy egzaminy. Od nowego roku nasze kursy dla dzieci i młodzieży będą opierać się na programach i materiałach prowadzących do poszczególnych egzaminów. Takie egzaminy zewnętrzne weryfikują faktyczną wiedzę i postępy, motywują i dają poczucie sukcesu.
Kursy dla dzieci i młodzieży od 8 roku życia

ENGLISH STUDIO exam i matura

Matura i egzamin… Jeśli sama myśl o egzaminach sprawia, że czujesz stres to mamy pomysł jak sprawić, żeby nad nim zapanować.

W naszej szkole w przyjaznej i bezstresowej atmosferze będziesz doskonalić mówienie w języku angielskim w oparciu o ciekawe i motywujące materiały. Poćwiczysz czytanie ze zrozumieniem i słuchanie pod kątem egzaminacyjnym, powtórzysz funkcje językowe i słownictwo potrzebne do zdania egzaminów śpiewająco.

Przygotowujemy uczniów do wszystkich egzaminów językowych, w tym: egzaminu ósmoklasisty, matury, certyfikatów językowych na wszystkich poziomach (FCE, CAE, etc.)